Zakupy odzieży i dodatków online

Bieżące i przyszłe trendy

Zakupy odzieży i dodatków online

Nieprzeczytany postprzez Roxy » wtorek, 3 lip 2012, 10:39

Co myślicie o zakupach ubrań przez internet?
Ja od kilku lat nie wyobrażam sobie innych zakupów, ale na szczęście zawsze idealnie dobieram rozmiar.
Jakie wy macie przygody związane z takim zamawianiem?
Roxy
Administrator

Re: Zakupy odzieży i dodatków online

Nieprzeczytany postprzez lucy_25 » wtorek, 3 lip 2012, 22:25

Dla mnie to nie to samo co jak w sklepie.Wiem wtedy jak dobrze leży,czasem podane wymiary mają też złe i mimo że to S to może być nawet XL. Ja już się nacięłam nie raz z tymi wymiarami ich,wszystko się zgadzało a jak założyłam to wisiało na mnie. CHociaż kiedyś musiałam szukać tylko XS i to był mój jedyny dostęp do ubrań inaczej w sklepach mogłam zapomnieć o takich rozmiarach.
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez Stylehunter » niedziela, 8 lip 2012, 10:30

Ja jestem zwolenniczką tego typu zakupów, szczególnie, że np buty z USA można kupić bardzo tanio:)
Stylehunter
Początkująca Stylistka

Nieprzeczytany postprzez Roxy » niedziela, 8 lip 2012, 14:22

Nigdy nie patrzę na rozmiary, no chyba, że poglądowo. Najważniejsze są rozmiary i to też nie sprawdzamy na oko, tylko mierzymy dla przykładu swoją bluzkę, w której się dobrze czujemy i porównujemy z wymiarami.
Ważne jest też, czy można zwrócić towar. Kilka razy coś mi się wydawało fajne, ale materiał okazywał się nieprzyjemny w noszeniu i w efekcie nie bardzo później w tym chodziłam.
Ogólny bilans jest na plus.
Ciekawa jestem waszych dalszych opinii :D
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postprzez donia » piątek, 13 lip 2012, 16:01

Ja sobie bym nie wyobrażała życia bez zakupów w sieci. Brzmi to może trochę maniacko, ale prawda jest taka, że jak jest coś wystrzałowego to znika ze sklepów w kilka dni, a plus jest taki, że można to jeszcze upolować np. na aukcji
Marzenia są drogą na szczyt
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez marrika » piątek, 27 lip 2012, 11:45

Najczęściej kupuję dodatki. Mam ok. 300 bransoletek. Maniak :mrgreen:
marrika
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez grabka » niedziela, 19 sie 2012, 17:17

Często spotykają mnie sytuacje kiedy pojawia się coś ciekawego, ale zanim ja to zauważę to już dawno znika.
Dzięki sieci praktycznie w 99% są to dla mnie osiągalne rzeczy.
grabka
Początkująca Stylistka

Nieprzeczytany postprzez wiktoria.85 » piątek, 7 wrz 2012, 12:30

Gdy kupujecie w necie to zwracacie uwagę czy jest to S czy M? Rozmiar rozmiarowy nie równy i praktycznie nie wiadomo na co w danej chwili się trafi. Chciałabym kiedyś zrobić internetowy zakup odzieży, ale boje się, że może to na mnie dobrze nie leżeć. Na co najbardziej zwracać uwagę? Wymiary ok - wiadomo, ale oprócz tego skąd wiecie czy dane ubranie będzie pasować na Waszą figurę jak jest ono pokazane na uniwersalnym manekinie?
wiktoria.85
Początkująca Stylistka

Nieprzeczytany postprzez Purpurowa » czwartek, 13 wrz 2012, 13:58

Różnie to bywa z rozmiarami. Wymiary są bardziej miarodajne. Najlepiej jak mamy ulubiona markę, którą kupujemy w realu to możemy być pewne, że rozmiar będzie ok.

Kilka razy nacięłam się na zakupach przez neta, ale było to kilka razy gdzieś na kilkaset, więc wynik całkiem niezły, biorąc pod uwagę korzyści z innych rzeczy, z których byłam w 10000% zadowolona ;)

Warto tez zaglądać do sklepów, które oferują zwrot do iluś dni np. stylroom.pl
W praktyce zawsze mamy prawo zwrócić do 10 dni, ale czasem nie warto drzeć kotów z nieuczciwymi sprzedawcami, poza tym często zamawiam na allegro od prywatnych osób.. Wtedy w razie wpadki zostaje wystawić samemu i sprzedać we własnym zakresie.

A akurat rozmiar S i M niewiele się od siebie różni tak naprawdę, czasem kupuję XS, czasem S, a w chińskim markecie wypadam na M/L :lol:
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postprzez justkaMM » piątek, 1 lut 2013, 23:17

Najbezpieczniej wybrać sobie model i rozmiar w sklepie stacjonarnym, a potem kupić za połowę ceny w internecie. Oszczędność i pewność.
justkaMM
Początkująca Stylistka

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Trendy